Działalność branżowa poszczególnych wspólników sięga lat 80 ubiegłego wieku. To właśnie to doświadczenie było przyczynkiem  do rozpoczęcia wspólnego przedsięwzięcia w nowej formule. Formule, które stawia przede wszystkim na doświadczenie w branży, bezpieczeństwo obrotu i wzajemne zaufanie partnerów biznesowych. Każdy ze wspólników wnosi do spółki swoje doświadczenie i wiedzę, a specjalizacja w różnych obszarach pozwala na osiągnięcie efektu synergii przy realizacji celu jakim jest nie tylko zapewnienie odpowiednich materiałów budowlanych ale również doradztwo strategiczne przy realizowanych inwestycjach.

Marek stelmaszak

Prezes
Przez wiele lat mieszkał w Niemczech i Australii, gdzie
ukończył studia planowania przestrzennego i pracował w kontroli rozwoju urbanistycznego. W 1994 roku wrócił do Polski      i zajął się doradztwem na rynku nieruchomości, wprowadzając na polski rynek światowe standardy pracy w branży oraz nowoczesne
narzędzia obrotu nieruchomościami.

W 2000 roku otrzymał Złotą Odznakę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a w latach 2004-2006 pełnił funkcję Prezydenta PFRN. W 2005 roku odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. W latach 1994-2014 prowadził firmę doradczą EUROMARK Nieruchomości  i przez wiele lat pełnił funkcje społeczne w wspon.org.pl oraz pfrn.pl Od czerwca 2014 roku jest członkiem honorowym Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
W 2006 roku wspólnie z Brianem Tracy powołał do życia Brian Tracy International sp. z o.o.

Trener biznesu, coach i mówca motywacyjny. Inwestuje w nieruchomości.

rafał kowalewski

Członek Zarządu

Posiada 15-letnie doświadczenie w handlu krajowym i zagranicznym, w tym w branży materiałów budowlanych.Doświadczenie zdobywał na stanowiskach kierowniczych w spółkach giełdowych, jak również w branżach nieruchomości i finansowej. 

Doświadczony menedżer z umiejętnościami w zakresie zarządzania zespołami i rozwojem sprzedaży. Z pasją do kreowania efektywnych strategii marketingowych i budowania relacji z klientami.

radosław musiał

Członek Zarządu

Prawnik i ekonomista o bogatej, wielowymiarowej karierze na
rynku nieruchomości, której początki sięgają 2005 roku.
Zaczynając swoją przygodę jako pośrednik  i zarządca
nieruchomości, przez lata zdobywał cenne doświadczenie i wiedzę.
Jest nie tylko czynnie działającym deweloperem, ale również
fliperem i rozważnym inwestorem.
Autor licznych publikacji branżowych, które cieszą się uznaniem wśród specjalistów rynku nieruchomości.
Posiada szeroką wiedzę z zakresu doboru materiałów budowlanych do potrzeb klientów w ramach mentoringu projektów deweloperskich. Prowadzi doradztwo strategiczne dotyczące planowania budowy i harmonogramu dostaw.


Ceniony szkoleniowiec, który przekazuje praktyczne
umiejętności przyszłym pośrednikom i deweloperom.

michał pomorski

Wspólnik

Specjalizuje się w prawie podatkowym z uwzględnieniem prawa
handlowego. Doradza klientom w szczególności w zakresie podatku CIT i VAT. Zajmuje się obsługą transakcyjną klientów, audytowaniem
spółek oraz przygotowaniem strategii i struktur podatkowych z szczególnym uwzględnieniem branży nieruchomości.

Posiada również doświadczenie w zakresie restrukturyzacji działalności spółek kapitałowych, prowadzi negocjacje i reprezentuje klientów w sądach administracyjnych i powszechnych.
Jego spółka zapewnia obsługę księgową jak i doradztwo prawno-podatkowe przy transakcjach.
Członek polskiej delegacji Rady Adwokatur i Stowarzyszeń
Prawniczych Europy CCBE w zakresie TAX z powołania Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej oraz osoba kontaktowa przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.